Pyžamový den ve 4. B

Dost často děti chodí ráno do školy rozespalé, a proto se třída 4.B rozhodla vyrazit dnes ráno z postele rovnou do školy. Celý den totiž i s paní učitelkou a slečnou asistentkou pojaly jako „Pyžamový den.“ Všechny vyučovací hodiny byly přizpůsobeny tomuto tématu. Děti přišly do školy ve svých pyžamech, někteří si donesli i své plyšové kamarády a společně se vrhli do pyžamového vyučování. Na děti čekaly v matematice slovní úlohy o peřinách a polštářích, v hodině hudební výchovy proběhlo promítání muzikálového filmu V peřině, v českém jazyce děti četly pohádkový příběh, ke kterému pak zpracovávaly otázky týkající se snů, nočních můr a částí dne, ve výtvarné výchově pak nakonec děti vyrobily miminka v peřinkách. Celý den se velmi vydařil a některé děti dokonce odešly v pyžamech i na oběd a zpět domů.

Pyžamový den ve 4. B, červen 2021 Pyžamový den ve 4. B, červen 2021

Linda Spěváková, asistentka pedagoga