Videokonference školních parlamentů

Sedm zástupců z našeho školního parlamentu Masařky se zúčastnilo videokonference, kterou pořádala naše spřízněná organizace CEDU, která sdružuje síť školních parlamentů po celé republice.

Na začátek jsme se představili, a poté jsme si zahráli hru: když jsme měli zapnutou kameru, tak si ostatní prohlédli, co je v našem okolí. Pak jsme kameru na chvíli vypnuli, schovali jednu věc a ostatní hádali, který předmět to je.

Po hře jsme si navzájem sdíleli, jak fungovali naše parlamenty v době covidu, co vše jsme v této době stihli uspořádat. Navzájem jsme se tak mohli inspirovat do další činnosti. Videokonference, která trvala hodinu a půl, se zúčastnilo 12 parlamentů z celé České republiky.

Lili Chlpíková, členka školního parlamentu Masařky