Masařky a Horké křeslo

V pondělí 17.5. se (po našem pozvání) k nám na online zasedání školního parlamentu, připojily paní zástupkyně. Pozvali jsme je za účelem akce „Horké křeslo“, kam si čas od času pozveme zaměstnance školy a ptáme se na otázky, které nás zajímají. Letos jsme si vybrali právě paní zástupkyně, které jsme cca hodinu zpovídali.

Protože si rozhovor mohli poslechnout pouze parlamenťáci, vybraly jsme pár otázek a odpovědí, které nás zaujaly a mohly by zajímat i Vás.

Chtěly jste vždy být zástupkyněmi?

Co jste studovaly za VŠ a SŠ?

Jaké pozitivní, či negativní aspekty vidíte na distanční výuce?

Jaké je Vaše oblíbené jídlo?

Jaká je Vaše oblíbená pohádka?

Jaká byla Vaše nejhorší známka?

Akce se nám velmi vyvedla, byl to příjemný večer. Moc děkujeme paní zástupkyni Jelínkové a paní zástupkyni Zálešákové, že přijaly naše pozvání a odpověděly na všechny naše otázky.

Členky školního parlamentu Gabriela Hálová a Lucie Lattenbergová