Třída 4. B zdolala řidičské zkoušky

V den, kdy všechny děti slavily svátek, se žáci 4.B vydali na Riviéru, aby zdolali dopravní zkoušku. Původně se měla třída zúčastnit každoroční soutěže Empík cyklista, ale kvůli koronaviru se bohužel letošní ročník nemohl uskutečnit. Třída ale ani tak nelenila a dala si za cíl získat „řidičský průkaz“ pro malé cyklisty. A jaké úkoly na děti čekaly?

Ptáte se, jak se žákům 4. B dařilo? Naprosto báječně. Všichni totiž byli po zhodnocení paní policistkou úspěšní a domů si odnesli tzv. „řidičský průkaz sk. C (cyklista).“ Na závěr dostal každý ke Dni dětí ještě něco dobrého od paní učitelky a paní asistentky.

Celý den se vydařil a děti už netrpělivě vyčkávají, až budou moci vyrazit na kole jako novopečení držitelé cyklistického oprávnění!

Třída 4. B zdolala řidičské zkoušky, červen 2021

Linda Spěváková