Tančí celá Masarka

Plánovaná akce Tančí celá Masarka začala v dubnu. Inspirovali jsme se na youtube. Nejprve jsme pečlivě vybírali písničku, na kterou se bude tančit. Výběr probíhal hlasováním a vyhrály dvě písně. První varianta byla, že budeme tančit jen na jednu z nich, ale na dalším online zasedání školního parlamentu jsme rozhodli, že písně budou opravdu dvě.

Taneční výzvy se zúčastnili: děti, učitelé, paní uklízečky, vychovatelky, pan ředitel i obě paní zástupkyně. Všichni tančili na písně od Ariana Grande a BTS (to je skupina kluků, kteří se převlékají za holky).

Hotové video jsme poslali ostatním školám v Líšni a jsme zvědavi, zda se k naší taneční výzvě některá přidá.

Video stříhal Filip Andres, který je také členem Masařek, ještě jednou Filipe díky! A díky i vám všem, kteří tančili s námi.

Zuzka Stoklasová
členka školního parlamentu Masařky