Adaptační pobyt šestých ročníků

Dá se očekávat, že tento školní rok bude jiný než roky předchozí a přinese řadu změn. Pro děti je jednou z nich méně možností k vzájemnému potkávání se a k jednoduchému bytí spolu. Jsme moc rádi, že ještě předtím, než tyto změny silně dopadly a vyučování se posunulo do online režimu, se uskutečnila jedna z tradičních aktivit – adaptační pobyt.

A tak na přelomu září a října jednotlivé třídy šestého ročníku, vždy s třídním učitelem, jedním členem školního poradenského pracoviště a případně asistentem pedagoga, postupně vyjely do rekreačního zařízení Vyhlídka u Blanska. Děti si tak mohly užít čerstvého vzduchu, hezké přírody, svých spolužáků, tmelících i odpočinkových her a aktivit, mohly poznat své nové třídní učitele. A stejně tak měli tito nový třídní učitelé šanci seznámit se se svojí třídou jinak než ve školních lavicích.

Všechny šesťáky v tuto chvíli zdravíme z obrazovek počítačů a těšíme se, až se znovu osobně potkáme ve škole!

Adaptační pobyt šestých ročníků, říjen 2020 Adaptační pobyt šestých ročníků, říjen 2020 Adaptační pobyt šestých ročníků, říjen 2020

Za Školní poradenské pracoviště Martina Hájková, školní psycholožka