Exkurze na Zříceninu hradu Obřany

Distanční výuka v minulém školním roce přenesla výuku jednotlivých předmětů do on-line prostředí. Ovšem formování kolektivu a vazeb třídní učitel a žáci nemůže on-line svět plně nahradit. Proto se 8. C rozhodla využít příznivého podzimního počasí na výlet do přírody, který vytvořil podmínky odpoutat se od mobilů a sociálních sítí. Žáci naplánovali výlet na Zříceninu hradu Obřany a nevylekala je ani délka trasy 14 kilometrů. Průběh cesty byl zpříjemněn vzájemnou komunikací, hraním her a zaznělo i pár falešných tónů zpěvu od třídního pana učitele. Ačkoliv se na posledních kilometrech objevovaly stížnosti na bolesti nohou, výlet předčil očekávání a byl vyhodnocen žáky 8. C na výbornou.

Exkurze na Zříceninu hradu Obřany, říjen 2020 Exkurze na Zříceninu hradu Obřany, říjen 2020

Mgr. Juraj Švec