skrytý
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Klub nadaných dětí

V letošním roce bychom opět rádi, i přes současnou nepříliš příznivou zdravotní situaci, nabídli nadaným dětem se zájmem o poznávání nového a rozšiřování svých znalostí - KLUB NADANÝCH DĚTÍ, který na naší škole funguje v rámci CVČ již od roku 2015. Zatím bychom museli nahradit naše výjezdy do muzeí, laboratoří apod. různými badatelskými aktivitami v blízkém okolí, či zkoumáním ve škole, ale věřím, že se situace umoudří a budeme moci vyjíždět za zajímavostmi i někam dál. Klub je určen dětem od 2. do 5. třídy, ale nebráníme se i starším dětem, které si najdou čas. Schůzky probíhají každou sudou středu od 14.00 do 15.30. V případě výjezdů či badatelských aktivit se schůzka většinou protáhne. Na naše aktivity v minulých letech se můžete podívat zde: https://ksd.estranky.cz/.

Na nové tváře a zážitky se těší

Mgr. Renata Miková

Branný den na ZŠ Masarova