Informace ke kroužkům CVČ 2020/21

Vážení rodiče,

kroužky CVČ na naší ZŠ mají již mnohaletou tradici. Vedení školy schválilo, že i v tomto školním roce kroužky CVČ žákům nabídneme. Při jejich organizaci se budeme snažit dodržet doporučení MŠMT obsažená v tzv. manuálu. Kroužky budou probíhat za upravených podmínek.

V každém kroužku mohou být děti maximálně ze 2 ročníků, např. keramika 1.-2. ročník, keramika 3.-4. ročník, apod. Nebudou umožněny přesuny dětí mezi danými skupinami. Vzhledem k tomuto zásadnímu omezení je možné, že se některé kroužky neotevřou.

Základní škola si vyhrazuje právo kdykoliv provoz kroužku přerušit či omezit na základě aktuálně platných nařízení kvůli COVID-19.

Nabídka kroužků CVČ bude zveřejněna v průběhu září. Kroužky budou probíhat od 1. října 2020 do června 2021.

Mgr. Veronika Plíšková,
vedoucí CVČ