Atletické závody v Olympii

V pondělí 10. února jsme se s našimi malými atlety : Hochman Daniel, Julínek Vojtěch, Kleskeňová Andrea, Klímek Dominik Aleš, Kula Tomáš, Lišková Karolína, Neumannová Veronika, Růžičková Darina, Schüllerová Sofie, Balakin Oleksandr, Červinková Lucie, Forstová Nikol, Hikl Martin, Kučerová Adéla, Řihák Vít, Syrová Barbora, Taufarová Johanka, Ženatík Filip zúčastnili atletických závodů základních škol, které se konaly v rámci sportovních dnů a velké mezinárodní akce „ Brněnská laťka“ v nákupním centru Olympia. Děti skvěle bojovaly, za předvedené výkony je chválili i atletičtí trenéři, kteří akci organizovali. Díky své bojovnosti obsadily skvělé 3.místo za školami, které jsou již dlouhodobě sportovně zaměřené. Děkujeme za výborný zážitek, skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k předvedeným výkonům.

Atletické závody v Olympii, únor 2020

Mgr. Renata Miková