Bioskop - učení experimenty a pokusy

V říjnu se žáci 4. ročníku podívali do moderně vybavených laboratoří Masarykovy univerzity, aby si vyzkoušeli se zkušenými lektory práci vědců. Tématem programu byla voda a její vlastnosti. Děti si pokusy ověřily poznatky, které se v laboratoři dozvěděly. Nechybělo kouzlo ani malování vodou. Děti si odnesly nejenom vědomosti, zážitky a vlastní výtvor, ale také povědomost, jak to na vysoké škole vypadá, jak funguje laboratoř a jak pracují opravdoví vědci.

Bioskop - učení experimenty a pokusy, říjen 2019 Bioskop - učení experimenty a pokusy, říjen 2019 Bioskop - učení experimenty a pokusy, říjen 2019

Mgr. Kateřina Krbková Trnková