Sportovní turnaje a naše účast

Na začátku dubna se uskutečnily 3 turnaje v kolektivních sportech, na kterých nás reprezentovali naši sportovci. Bohužel se všechny turnaje sešly v jeden den a tak jsme měli dost práce s obsazením všech pozic. Přesto se naše děti neztratily a bojovaly, jak nejlépe uměly. V rámci Sítě otevřených škol naši florbalisté poměřili své síly již potřetí v tomto školním roce a určitě získali spoustu nových zkušeností. Chlapci a děvčata ze 4. a 5. tříd, pro které je míč velmi dobrý kamarád, se zúčastnili obvodního kola vybíjené. I když se jim nepodařilo postoupit do dalších bojů, ukázaly své kvality, na kterých můžeme dále stavět. Největší naděje se vkládaly do našich fotbalistů. Ti se zúčastnili okrskového kola prestižního turnaje McDonald Cup. Chybělo pouhých pár vteřinek k postupu do finále, ale i přes velikou bojovnost se to letos bohužel nepodařilo. Měli jsme tým složený z mladších dětí, které i tak dokázaly získat 3. místo a to dává velké naděje na úspěch v příštím roce. Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. R. Miková