Ocenění pracovníků líšeňských škol

V prostorách líšeňského zámku se konala 17.4.2019 malá slavnost. Paní místostarostka Ing. Arch. Iva Kremitoská, členové školské komise a referentka pro školství paní Magdalena Mikšátková ocenili pedagogy ze čtyř líšeňských základních škol a dvou škol mateřských. Pedagogové převzali ocenění líšeňské radnice za svoji dlouhodobou pedagogickou činnost ve prospěch líšeňských dětí.

Pěkné dopoledne zahájili žáci ze ZŠ Holzova, kteří svým sborovým zpěvem navodili slavnostní atmosféru. Ředitelé škol krátce představili své kolegy a kolegyně, poděkovali jim za odvedenou práci na škole a pak již všichni ocenění učitelé z rukou paní místostarostky obdrželi pěkný diplom za přínos líšeňskému školství a hodnotný dárkový balíček.

Za naši školu byly letos oceněny paní učitelky Mgr. Renata Kukolová a Mgr. Marta Tesařová. Paní učitelky pracují s dětmi po dlouhá léta a jsou u žáků velmi oblíbené.

Na závěr všichni zúčastnění ocenili malé občerstvení, které připravila líšeňská radnice.

Rádi bychom všem oceněným kolegyním popřáli ještě hodně zdraví a elánu do dalších let na líšeňských školách. Vedení radnice děkujeme za pěkné chvíle v pěkném prostředí zámku Belcredi.

Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019 Ocenění pracovníků líšeňských škol, duben 2019

Mgr. Ivo Zálešák