Masařky děkovaly učitelům

Ve dnech 25. – 28. března pořádal školní parlament akci Den učitelů.

Tento svátek slavíme každoročně. Letos jsme se rozhodli pro vzkazy. Na třech místech ve škole byly rozmístěny krabice. Děti měly možnost napsat vzkaz jakémukoliv zaměstnanci školy a vhodit jej do vyzdobené krabice. Ve středu jsme krabice vybrali a čekala nás velká práce, museli jsme všechny vzkazy roztřídit a dát do obálek se jmény jednotlivých pedagogů. Ve čtvrtek 28. března ráno jsme je roznesli. Věříme, že vzkazy, přání a pozdravy od dětí udělaly radost.

Masařky děkovaly učitelům, duben 2019 Masařky děkovaly učitelům, duben 2019 Masařky děkovaly učitelům, duben 2019 Masařky děkovaly učitelům, duben 2019

Za všechny Masařky V. Hejčík, H. Procházka a M. Dobšík