Recitační soutěž 2. – 5. ročníku

Vítězové třídních kol recitační soutěže se, jako každý rok, účastnili školního kola, které se uskutečnilo ve čtvrtek 24. ledna. Výběr básně byl na žácích. V divadelním sále zazněly verše nejen od známých autorů, ale také moderní, vážné i humorné. Všichni účinkující se velice snažili. Mnozí překonávali svou trému, neboť recitovali před zaplněným sálem soutěžících a posluchačů. Porota měla nelehký úkol, aby vybrala ty nejlepší, kteří obdrželi věcnou cenu. V polovině března reprezentovali ti nejúspěšnější naši školu v městském kole. Ve velké konkurenci se se svými výkony neztratili.

Recitační soutěž 2. – 5. ročníku, leden 2019 Recitační soutěž 2. – 5. ročníku, leden 2019 Recitační soutěž 2. – 5. ročníku, leden 2019 Recitační soutěž 2. – 5. ročníku, leden 2019 Recitační soutěž 2. – 5. ročníku, leden 2019

Mgr. Hana Neumanová, Mgr. Kateřina Krbková Trnková