Mikulášský jarmark

Na začátku prosince uspořádal školní parlament Masařky ve spolupráci se třídami ZŠ Masarova tradiční Mikulášský jarmark s rozsvícením stromečku před školou.

Na stáncích tříd bylo možné zakoupit nejrůznější rukodělné výrobky, sladké dobroty a dokonce bylo i teplé občerstvení v podobě čerstvých langošů, bramboráčků, řízků a rychlé občerstvení zastupoval prodej párků v rohlíku.

Každá třída si dopředu zvolila, na jaký účel výdělek věnuje. Některé kolektivy vybraly charitativní účel, jiné se rozhodly výtěžek z prodeje použít na společný zážitek (třídní výlet, výstava Titanic, návštěva Jump parku, desková hra do třídy).

Do příštího roku bychom rádi vychytali drobné nedokonalosti.

Jarmark byl velmi úspěšný, jak z hlediska vysoké návštěvnosti veřejnosti, tak z hlediska vydělaných peněz. Lidé na nás byli velmi milí a šířili tak příjemnou vánoční atmosféru.

Chceme poděkovat všem, kteří pomáhali s přípravou akce.

Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018 Mikulášský jarmark, prosinec 2018

Za Masařky Karolína Nettlová a David Hruban