Adopce na dálku – poděkování

V úterý 13. listopadu proběhla na naší škole sbírka na bangladéšskou studentku Anannu Nokrek, kterou podporujeme v rámci projektu adopce na dálku. Zatímco poslední dva roky jsme peníze vybírali prostřednictvím různých charitativních prodejních akcí, na nichž se podílely především školní družina a parlament, tentokrát jsme zvolili tradiční způsob. Naši deváťáci vytvořili panel složený z fotek a dopisů Ananny i z dalších informací o organizaci ADRA a programu BanglaKids. Díky štědrým příspěvkům především od rodičů, kteří navštívili třídní schůzky, se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 11 433 Kč. Tímto bychom moc chtěli poděkovat všem dárcům i našim deváťákům za nezištnou pomoc. Ananna se tak bude moci další roky vzdělávat a snad v budoucnosti pomůže zvýšit životní úroveň v Bangladéši.

Mgr. Miroslava Kubíčková