Štafetový pohár

Na konci dubna proběhlo na stadionu AC Moravské Slavie Brno okresní kolo Štafetového poháru, kterého jsme se zúčastnili již počtvrté. Po běžeckých testech bylo vybráno 16 dětí ze 2.–5. tříd. Tým ve složení D.Klímek, V. Czudková, V. Semenjuková, L. Frecer, E. Nechutová, Š.Králík, T. Jančová, M.Skřivánek, O. Andriyenko, K. Frišhansová, A. Raab, A. Nováková, F. Andres, A. Ivanovová, K. Julínková a J. Valenta si v konkurenci dalších 8 týmů vedl skvěle, zaslouženě zvítězil a postoupil do krajského kola. Pořadatelský tým pro děti zúčastněných škol připravil doprovodné soutěže ve skoku z místa (pro ty mladší), skoku dalekém a hodu 1 kg medicinbalem, kterých se s nadšením zúčastnili všichni naši žáci. Mnozí si odnesli nové osobní rekordy a také umístění „na bedně“. Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Štafetový pohár, duben 2018

Mgr. Renata Miková