Den předškoláků v ZŠ Masarova

V úterý 27. března se v naší škole sešli malí předškoláci s rodiči, aby se společně přesvědčili, že i ve škole lze zažít spoustu zábavy a legrace. Na 10 různých stanovištích už na ně čekali mravenec a jeho kamarádi nejen z říše hmyzu. Spolu pak vyráželi za dobrodružstvím. Děti se tak během odpoledne proměnily v mravence a zkusily unést několikanásobek své váhy, jako mravenčí chůvičky dopravily do mraveniště potravu, staly se pomocníky včelek, navštívily ZOO nebo se zúčastnily rybolovu. Dostaly se dokonce na hlemýždí farmu, odkud si každý odnesl jednoho vlastnoručně vyrobeného hlemýždě domů.

Po úspěšně zvládnutém putování nakonec děti odcházely se sladkou odměnou, ale hlavně s úsměvem na tváři.

Milí předškoláci, těšíme se znovu brzy na viděnou!

Mgr. Michaela Prokešová