Společenský večer

Letošní Společenský večer naší základní školy se konal v pátek 16.2.2018 v prostorách Dělnického domu v Líšni. Tentokrát ve stylu divokého západu. Účast rodičů a přátel školy, z nichž někteří byli v kovbojských kostýmech, byla hojná. Všichni se dobře bavili až do konce v půl druhé následujícího dne. K výborné pohodě přispěla kapela Party Leaders, která večerem provázela a zahrála spoustu hitů minulého i tohoto století. Celý večer obohatila vystoupení našich žáků z kroužků Cool dance, AE zumba nebo vystoupení gymnastek. Vrcholným vystoupením se opět stala polonéza našich žáků osmých a devátých tříd. V průběhu večera si přítomní vyzvedli mnoho cen z tomboly. Děkujeme všem, kteří to do bohaté tomboly přispěli. Večer byl velmi úspěšný a již se těšíme na příští ročník.

Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018 Společenský večer, únor 2018

Mgr. Ivo Zálešák