Divadelní představení Bratři Lví srdce v divadle Polárka

Dne 19. 1. 2018 jsme s šestými ročníky měli možnost navštívit divadlo Polárka, kde jsme zhlédli divadelní představení Bratři Lví srdce podle předlohy uznávané švédské autorky Astrid Lindgrenové.

Krásný, nevídaný, příběh odvahy, cti a věrného přátelství vypráví o bratrech Karlovi a Jonatánovi. Jeden druhému jsou oporou a radostí v životě, a jeden pro druhého dokážou i zemřít, a to doslova. Ze světa lidí odchází do Nangialy, kde je čeká velký úkol: zachránit Třešňové údolí od zlého tyrana Tengila.

Pohádka pro děti i dospělé odhaluje náročná životní témata, ale také ukazuje, co je v životě důležité, čeho je dobré se bát a proti čemu bojovat.

Mgr. Denisa Pavlíková