MATESO – školní kolo

Žáci 5. ročníku se zúčastnili v týdnu od 30. 10.2017 do 3. 11. 2017 matematické soutěže MATESO. Řešili 15 zajímavých úloh.

Úspěšnými řešiteli se stali ti, kteří získali alespoň 8 bodů. Z naší školy to byli tito žáci: J. Konečný, V. M. Krejčí, kteří získali 12 bodů, D. Čardžič, M. Kučera, F. Seďa, K. Šotková, O. Zavadil, J. Mačkin kteří získali 11 bodů, L. Štěpančíková, D. Večeřa, A. Husák, K. Julínková, O. Šinogl, kteří získali 10 bodů, D. Škarka, D. Doležal, M. Molák, M. Bajza, D. Kuncová, M. Novotný, kteří získali 9 bodů a R. da Costa, O. B. Grivas, N. Hauserová, M. Skřivánek, J. Vild, M. Obořil, J. Valenta, D. Zelinka, kteří získali 8 bodů.

Úspěšným řešitelům gratulujeme.

Mgr. Renata Kukolová