Masaříci

Předávání "Masaříků" probíhá na naší škola na závěr každého pololetí. Jedná se o ocenění, které může získat každý, kdo v daném pololetí něčím vynikl, byl v něčem výjimečný. Je na každém třídním učiteli, koho vybere. Slavnostní předávání ocenění proběhlo na konci roku letos trochu netradičně, a to na čerstvém vzduchu, na školním hřišti. Slavnostní atmosféru opět oživily svým tanečním vystoupením děti z kroužku AE Zumba a Cool dance.

Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017 Masaříci, červen 2017

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová