ZŠ Masarova na Olympiádě města Brna

Sportovní den žáků 1. a 2. tříd na ZŠ Masarova má již svou tradici. Také letos děti se zápalem skákaly do dálky, běhaly 50 m a házely kriketovým míčkem. Počasí bylo teplé a slunečné, takže padly i nějaké rekordy. Dva chlapci a dvě dívky s nejlepšími výkony v každém ročníku postoupili do celoměstského finále Olympiády v LA, které se konalo na ZŠ Svážná 25.5.2017. Ani zde se malí sportovci z naší školy v konkurenci 19 škol města Brna neztratili. Celý tým si vybojoval stříbrný pohár za 2. místo a v jednotlivcích obsadili Eliška Nechutová z 2. A a současně Adrian Raab z 2. C rovněž druhá místa a byli odměněni stříbrnými medailemi. K dosaženému úspěchu gratulujeme.

ZŠ Masarova na Olympiádě města Brna, květen 2017

Mgr. Eva Proklešková