Oblastní kolo olympiády školních družin

23.5.2017 proběhlo na naší škole oblastní kolo olympiády ŠD v lehko-atletickém trojboji. Děti poměřovaly své síly v běhu na 60 metrů, skoku do dálky z místa a hodu kriketovým míčkem. Soutěžily děti ze základních škol Čejkovická, Novolíšeňská, Horníkova, Mutěnická a Masarova. Za naši školu bojovali Eliška Nechutová (2. A), Eliška Cholastová (2. B), Ondřej Vávra (2. B), Saša Andriyenko (2. D), Veronika Schaulová (3. A), Kateřina Zejdová (3. B), Matěj Skřivánek (4. A) a Daniel Nikodým (3. C). Letos jsme byli velmi úspěšní a získali jsme 1. místo v celkovém pořadí. V jednotlivých kategoriích se umístili tito žáci: mezi mladšími žákyněmi skončila Eliška Cholastová na 3. místě a Eliška Nechutová na 1. místě, mezi mladšími žáky skončil Saša Andriyenko na 3. místě a mezi staršími žáky skončil Matěj Skřivánek na 1. místě. Eliška Nechutová a Matěj Skřivánek nás budou reprezentovat i na městském kole. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v budoucnu.

Oblastní kolo olympiády školních družin, květen 2017 Oblastní kolo olympiády školních družin, květen 2017 Oblastní kolo olympiády školních družin, květen 2017 Oblastní kolo olympiády školních družin, květen 2017 Oblastní kolo olympiády školních družin, květen 2017 Oblastní kolo olympiády školních družin, květen 2017

Mgr. Veronika Plíšková, Bc. Pavlína Šedivá