Superstar školních družin 2017

Ve čtvrtek 23.2.2017 proběhlo školní kolo pěvecké soutěže Superstar, na jehož úspěšném průběhu se podíleli i členové žákovského parlamentu.

V kategorii 1. a 2. třídy se umístili tito žáci:

1. místoKarolínka Šotková, Daneček Friedberg
2. místoNatálka Findeisová, Mareček Skoupý
3. místoMonička Szulczányiová, Honzík Kúdela

V kategorii 3. a 4. třídy se umístili:

1. místoNikola Navrátilová, Petr Kopuletý
2. místoIngrid Masařová, David Hruban
3. místoDenisa Škrdlíková

Děkujeme všem soutěžícím za jejich účast v soutěži, organizátorům za jejich nasazení a divákům za podporu soutěžících.

V úterý 28. 2. se vítězové zúčastnili obvodního kola Superstar na ZŠ Mutěnická. Zde Nikola Navrátilová získala ve své kategorii 3. místo a Petr Kopuletý se umístil na krásném 2. místě.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Superstar školních družin 2017, únor 2017 Superstar školních družin 2017, únor 2017 Superstar školních družin 2017, únor 2017 Superstar školních družin 2017, únor 2017

Za kolektiv ŠD Zdenka Chaloupková