Edukativně stimulační skupiny

Vážení rodiče,

Připomínáme, že v příští týden začínají edukativně stimulační skupiny, které organizujeme pro Vaše děti na naší škole.

Jedná se o předškolní přípravu budoucích prvňáčků. V letošním roce otevíráme 4 skupinky po cca 10 dětech. První lekce (jak jste již byli informováni) jsou v těchto termínech:

Pondělí20. 2.2017v 15.30 a v 16. 30 hod.třída 2. B - 1. patro spoj. pav.
Čtvrtek23. 2.2017v 15.30 a v 16. 30 hod.třída 2. B - 1. patro spoj. pav.

Prosím, přijďte se svým dítětem tak, jak jste se přihlásili, nebo jak bylo s Vámi telefonicky dojednáno. Rozpis dětí do jednotlivých skupinek je součástí tohoto materiálu a bude také vyvěšen na nástěnce u hlavním vchodu do školy.

Pro pohodlí Vaše i Vašich dětí doporučujeme vzít si přezůvky. Pomůcky děti dostanou. Přijďte prosím VČAS. Pozdní příchody narušují práci ostatních dětí. Neberte do skupinek mladší sourozence předškoláků. Pokud budete potřebovat změnit termín, domluvíte se v úvodní hodině, ve které Vám budou také sděleny všechny další důležité informace např. ohledně placení apod. Event. dotazy Vám zodpovíme na tel. čísle 731495163.

Těšíme se na Vás i Vaše děti a doufáme, že tato předškolní příprava pomůže budoucím prvňáčkům lépe zvládnout nástup do 1. ročníku.

Mgr. Ivana Jelínková, ZŘ