Krabice od bot aneb Děti dětem na ZŠ Masarova

Koncem listopadu 2016 se děti ze školní družiny při ZŠ Masarova zapojily do předvánoční charitativní akce Krabice od bot aneb Děti dělají radost dětem. Tato akce probíhala pod záštitou Českobratrské církve evangelické a Diakonie ČCE. Cílem bylo nejen potěšit děti z chudých rodin v ČR, ale i udělat dobrý skutek. Děti se pro tuto dobrou věc nadchly a nosily do školy nejen prázdné krabice od bot, ale i své hračky, se kterými si již nehrají, oblečení, které neunosí, různé sladkosti, knihy, pastelky, omalovánky, apod. Těmito věcmi jsme pak společně krabice plnili a přikládali jsme k nim vánoční přání a vzkazy. Na každou krabici jsme napsali, pro jaký věk a pohlaví dítěte je dárek vhodný. Za celou naši školu se nám podařilo zabalit přes 80 krabic, a udělat tak radost více než 80 dětem. Ještě jednou všem zúčastněným moc děkujeme a věříme, že "naše" dárečky udělaly pod stromečkem velkou radost.

Krabice od bot aneb Děti dětem na ZŠ Masarova, leden 2017

Pavlína Šedivá