Vypouštění balónků a vánoční jarmark

Stalo se již téměř tradicí, že v předvánočním čase se na naší škole koná vypouštění balónků s přáním pro Ježíška. Tato akce je podpořena rádiem Impuls a je součástí projektu Český Ježíšek a zároveň pokusem o rekord ve vypouštění balónků v celé ČR.  Před samotným vypuštěním balónků si děti na přiložené kartičky napsaly svá přání. Součástí akce byl také vánoční jarmark, který zorganizovali členové našeho školního parlamentu. Na našem jarmarku si mohli návštěvníci zakoupit výrobky žáků ze všech tříd. Místem zněly koledy a šířila se příjemná předvánoční nálada. Děti se do akce zapojily s velkým nadšením, byly totiž motivovány výhrou ve formě volných vstupenek do Království železnic v Praze. Naši žáci ve svých prodejních stáncích nabízeli nejrůznější vánoční výrobky, cukroví, čaj, a také řízky. Členové parlamentu měli tedy nelehký úkol, museli z té spousty úžasných výrobků a nápadů vybrat ty vítězné. Nakonec se rozhodli pro třídu 8. A, která usmažila výborné řízky a školní družinu Zajíčci, kde děti vytvořily nádherné stromečky štěstí. Tyto děti se tedy v lednu společně vypraví na výlet do Prahy. Výtěžek akce využijeme na základě přání žáků školy na nákup vybrané pomůcky.

Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016 Vypouštění balónků a vánoční jarmark, prosinec 2016

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Kateřina Aulehlová, Hana Pollaková