Anglické divadlo

Po velkém úspěchu v loňském školním roce jsme s žáky druhého stupně opět vyrazili na divadelní představení v anglickém jazyce. Představení mělo název Peter Black 2 a šlo o volné pokračování příběhu o Peteru Blackovi, který se tentokrát potýkal s nezaměstnaností a s potížemi, které měl na všech pracovních místech, o která se ucházel. Nejprve chtěl být kominíkem, ale zjistil, že má strach z výšek, taktéž chtěl mýt auta v myčce, ale hned na prvním způsobil škodu 15000 dolarů, vyzkoušel si také povolání stěhováka nebo chtěl pomáhat lidem v domově důchodců, ale usoudil, že ani tahle práce není pro něj vhodná. Nakonec však všechno dobře dopadlo, našel si práci jako IT technik v jednom knihkupectví, kde shodou okolností našel i lásku svého života.

Doufám, že se všem divadelní představení líbilo a že si to zopakujeme příští rok zase.

Anglické divadlo, prosinec 2016 Anglické divadlo, prosinec 2016 Anglické divadlo, prosinec 2016 Anglické divadlo, prosinec 2016

Mgr. Lenka Štěpánová