Projekt 72 hodin

V říjnu se náš školní parlament Masařky opět po roce zapojil do celorepublikového charitativního projektu 72 hodin. V letošním roce jsme se dohodli na pomoci v MŠ Synkova a MŠ Michalova, kde jsme společně s dětmi z MŠ uklízeli "školkovou" zahradu, a také jsme si s dětmi zasportovali. S velkou pomocí dětí ze školní družiny jsme uklízeli na našem školním dvoře a před školou. Již tradičně jsme vyrazili do FOD Klokánek, který sídlí v blízkosti naší školy. V rámci předem domluvené spolupráce jsme vyráběli s dětmi z Klokánku tzv. děkovné karty a drobné dárečky. Členové parlamentu se domluvili se zaměstnanci FOD Klokánek na dlouhodobější spolupráci ve formě doučování dětí, výroby vánočních přání a pravidelných hudebních setkání.Náš školní parlament byl vybrán spolu s dalšími devíti školami z celé ČR, aby právě akci 72 hodin představil 21.11.2016 v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Projekt 72 hodin, říjen 2016 Projekt 72 hodin, říjen 2016

Za tým koordinátorek a členů ŠP Masařky