Absolventské práce

Ve dnech 15. a 16. června 2016 prezentovali žáci 9. ročníků již podeváté své absolventské práce v divadelním sále naší školy. V průběhu dvou dní vyslechli žáci 8. a 9. ročníků, vyučující a pozvaní hosté práce zaměřené na historii, geografii, techniku, ITC, sport, psychologii a jiné oblasti, což svědčí o širokém okruhu zájmů našich absolventů. Většina prezentací byla na velmi vysoké úrovni. I přes počáteční trému téměř všech zúčastněných dokázali naši absolventi zaujmout diváky atraktivností zvolených témat i výborným ústním projevem.

Absolventské práce, červen 2016 Absolventské práce, červen 2016 Absolventské práce, červen 2016 Absolventské práce, červen 2016

Mgr. Alexandra Zálešáková

Nejúspěšnější absolventské práce žáků 9. tříd, školní rok 2015/2016