Páťáci na škole v přírodě

V období 23. - 28.5.2016 se někteří žáci z 5. A a 5. C vypravili na školu v přírodě do Beskyd. V Hutisku se zúčastnili "Kurzu pro mladé detektivy". V týmech si vyzkoušeli některé věci, které musí dobrý detektiv znát, umět a dokázat – vytrvalost, postřeh, pečlivost, schopnost přemýšlet, pamatovat si, hledat souvislosti a především spolupracovat a vzájemně si pomáhat.

Součástí kurzu bylo i řešení jednodušších detektivních případů. Příležitost k tomu adepti detektivního řemesla dostali v lese, na hřišti, v prostorách hotelu i na výletě do Rožnova pod Radhoštěm.

Domů si odvezli nejen potvrzení o absolvování kurzu, ale i některé potřeby, které budou potřebovat ke své detektivní praxi. Přejeme jim mnoho úspěchů.

Páťáci na škole v přírodě, květen 2016 Páťáci na škole v přírodě, květen 2016 Páťáci na škole v přírodě, květen 2016 Páťáci na škole v přírodě, květen 2016

Zdenka Chaloupková