Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku

Ve středu jsme bylina exkurzi na škole Charbulova. Exkurze probíhala v oborech kosmetiky, manikúry a kadeřnictví. Rozdělili jsme se s děckama na dvě poloviny a my, tedy naše polovina, jsme šli na kosmetiku. Dozvěděla jsem se spousty informací o obočí a o své pleti, pochytila jsem nějaké rady o péči, ale jelikož se moc nemaluju, tak mi tato část moc nedala, ale bylo to zajímavé. Poté jsme se přesunuli do místnosti "kadeřnicí", kde nám nabídli, že nám můžou udělat sváteční účesy apod. Vybrala jsem si variantu, že mi nakulmují vlasy. Třeťačce, co mi účes dělala, se to povedlo a ještě jsme se u toho s holkama pobavily. Shrnula bych to tak, že mě víc bavila kadeřnická část, ale víc informací jsem si vzala z kosmetiky.

Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku, březen 2016 Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku, březen 2016 Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku, březen 2016 Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku, březen 2016 Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku, březen 2016 Exkurze na škole Charbulova - úprava zevnějšku, březen 2016

Natálie Odehnalová, 9.C