Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Konverzační soutěž v anglickém jazyce se konala ve dvou kategoriích. Osmé a deváté ročníky soutěžily 12.1.2016 a šesté a sedmé ročníky 18.1.2016.

Soutěž měla dvě kola. V první části žáci poslouchali krátkou nahrávku a četli krátký článek. Vždy při tom odpovídali na testové otázky. Do druhého kola postupovali nejlepší žáci z kola prvního. Ve druhém kole se žáci představili, povídali o svých zálibách a plnili úkoly na základě vizuálních podnětů.

Ze šestých a sedmých ročníků se soutěže zúčastnilo 17 žáků. Nejlepšími z nich byli:

1.Pavel Řehoř (7.A)36 bodů
2.Tereza Suchá (7.A)30 bodů
3.Zdeněk Teller (6.B)23 bodů
4.Daniel Vyparina (6.B)17 bodů

Kategorie pro osmé a deváté ročníky se zúčastnilo 11 žáků. Žáci předvedli úžasné výkony a rozhodovali maličkosti. Nejlepší byli:

1.Jiří Babyrád (9.B)41 bodů
2.Štěpán Boudný (9.B)39 bodů
3.Jakub Pirochta (9.C)37 bodů
4.Denisa Kolínská (8.B)32 bodů
5.Kristýna Baštová (8.A)29 bodů

Celá soutěž se velice vydařila a předvedené výkony porotu potěšili. Doufáme, že naši nejlepší se neztratí ani v městském kole.

Mgr. Zdeněk Rotrekl