Návštěva 6.B v 3D kině

V rámci výuky přírodopisu strávila 6.B úterní odpoledne 15. prosince 2015 v 3D kině Velkého Špalíčku. Na programu byl nový film známého milovníka žraloků S. Lichtaga "Aldabra: Byl jednou jeden ostrov". Jde o přírodovědný dokument o druhém největším korálovém atolu na světě, vyhlášeném v roce 1982 organizací UNESCO světovým přírodním dědictvím. Film vtipně namluvil O. Kaiser. Děti si detailně prohlédlyzvířecí obyvatele ostrova, dozvěděly se mnoho zajímavého o jejich životě a při tom ještě stihly spořádat maxi porce popcornu. Film byl pro žáky předvánočním zpestřením výuky a věřím, že ještě více prohloubil jejich zájem o přírodu.

D. Dosoudilová