Atletické halové závody na Botance

K tradičním podzimním mítinkům patří atletické halové závody, pořádané gymnáziem L. Daňka. Tentokrát se akce konaly 11.11.2015. Za naši školu se zúčastnilo 7 dívek a 7 hochů. Konkurence byla velmi silná a výkony soutěžících mimořádné. Soutěžilo se ve dvou kategoriich – dívky, hoši. Ve sprintu na 30 m se nejlépe z dívek umístila D. Miková – 6. místo, N. Hianiková -8. místo, B. Hudcová 10.- 11. místo. V chlapecké soutěži na 30 m zvítězil F. Faltýnek, 7. místo patřílo P. Hájkovi, na 8. příčce se umístil D. Murárik.

V hodu medicinbalem skončil P. Hájek třetí, F. Faltýnek 11., L.Labuda 13. Z našich dívek nejdál hodila B. Hudcová - 2. místo, N. Hianiková - 10. místo.

Skok do dálky nejlépe z našich závodníků zvládla B. Hudcová 6. místo, D. Miková 8. místo, N.Hianiková 14. místo, P. Hájek 5. místo, D. Murárik 13. místo.

Poslední disciplína skok do výšky přinesl 6. místo B. Hudcové, 9. místo N. Hanikové a 12.- 13. místo T. Jagošové a V. Poláškové. Mezi chlapci zvítězil P. Hájek,5. místo si skvělým výkonem vybojoval J. Babyrád a D. Murárik sizajistil 8.-9. místo.

Všem zúčastněným patří poděkování za zodpovědný přístup a gratulace k dosaženým výkonům.

Atletické halové závody na Botance, listopad 2015 Atletické halové závody na Botance, listopad 2015
Vítěz v běhu na 30 m a vítězové v hodu medicinbalem

Vítězové v hodu medicinbalem - hoši a vítězové ve skoku do výšky

PaedDr. A. Chludová