Rodiče vítáni

Ve druhém pololetí školního roku naše škola procházela certifikačním procesem projektu "Rodiče vítáni". V červnu byl tento proces úspěšně dokončen. Certifikace probíhala již podle nových a přísnějších kritérií, která platí od 8. února 2015. Škola, která má zájem o značku "Rodiče vítáni", musí splnit řadu kritérií, z nichž některá jsou povinná a některá dobrovolné. Schvalování probíhalo jak mezi rodiči, tak mezi učiteli.

Na níže uvedené adrese najdete profil naší školy a jednotlivá kritéria, která byla v rámci certifikace schválena.

Rády bychom poděkovaly za spolupráci, trpělivost i ochotu při dotazníkových průzkumech.

Mgr. Kateřina Trnková, Mgr. Renata Miková