Babylon - soutěž ve čtenářské gramotnosti

V úterý 17.3.2015 proběhlo na ZŠ Kuldova městské kolo soutěže ve čtenářské gramotnosti Babylon (aneb rozumíme si)? Celkově se jej v kategorii 5. tříd zúčastnilo 100 žáků ze základních škol z Brna a okolí. Naši školu reprezentovali: Zuzana Cvešprová (5.B), Tomáš Drápela (5.B), Jakub Julínek (5.B) a Veronika Koppová (5.A).

Velká gratulace patří Jakubu Julínkovi, který v této soutěži obsadil báječné 3. místo.

Zuzka Cvešprová a Tomáš Drápela se zařadili mezi 50 úspěšných řešitelů. Blahopřejeme.

Babylon - soutěž ve čtenářské gramotnosti,  březen 2015 Babylon - soutěž ve čtenářské gramotnosti,  březen 2015 Babylon - soutěž ve čtenářské gramotnosti,  březen 2015

Lenka Spáčilová