Házená městské finále - hoši

Ve středu 15.10.2014 se konalo v krásné hale Tatranu Bohunice finále v házené chlapců 8.- 9. tříd.

Ačkoliv podmínky pro házenou jsou díky rozměrům tělocvičen na naší škole nevyhovující, zařazujeme házenou s omezenými pravidly do hodin TV. Podařilo se vybrat dobrý tým, ve kterém však chyběli hráči vybavení házenkářskými návyky. Úsilí bylo veliké, emoce vybičované do krajnosti, ale vytoužený výsledek se nedostavil. Mezi házenkářsky lépe vybavenými soupeři jsme neobstáli a skončili na 6. místě. Nutno poděkovat klukům, že se v závěrečných bojích nenechali strhnout k neférovému jednání a porážku od lepších soupeřů přijali.

Házená městské finále - hoši , říjen 2014 Házená městské finále - hoši , říjen 2014 Házená městské finále - hoši , říjen 2014 Házená městské finále - hoši , říjen 2014 Házená městské finále - hoši , říjen 2014

PaedDr. A. Chludová