Turnaj ve stolním tenise – školní kolo

V pondělí 6.10.2014 se uskutečnil na naší škole turnaj ve stolním tenise, kterého se zúčastnili zájemci ze 6.-9. tříd. Celkem se zúčastnilo 7 dívek a 22 chlapců. Mladší hoši hráli systémem každý s každým stejně jako dívky, které vytvořily pouze jednu skupinu. V kategorii mladších žáků zvítězil Michal Sedláček, 2. místo obsadil Nam Vu Duc a na 3. místě skončil Jakub Kouřil.

Dívčí soutěž vyhrála Tereza Sedláková, 2. místo získala Nikol Svobodová, 3. místo vybojovala Natálie Hianiková.

V kategorii starších chlapců bylo zastoupení početnější, hráči byli rozděleni do dvou skupin a hrálo se systémem vyřazovacím. Nejlepší čtyři hráči se potom utkali každý s každým. Ve starší kategorii 8.-9. tříd zvítězil Martin Slavíček, 2. místo obsadil Arben Bobaj a 3. místo získal Patrik Hájek. Vítězové se nominovali do městského kola.

PaedDr. Chludová Alena