Výborné výsledky žáků v soutěži Empík cyklista

Žáci 4. ročníků se ve školním roce 2013/2014 zúčastnili celoroční dopravní soutěže Empík cyklista.

Soutěž se skládala z teoretických testů i praktických úkolů na dopravním hřišti. V hodnocení brněnských základních škol se naše základní škola umístila na krásném 14. místě. Byly hodnoceny i jednotlivé třídy, a tady se umístila 4.B na 31. místě a 4.A na 32. místě. Dominik Janků, Veronika Vávrová a Jakub Julínek splnili bezchybně podmínky soutěže a jsou zváni na slavnostní vyhlášení nejlepších žáků, tříd a základních škol, které se i s doprovodným programem uskuteční v úterý 24.6.2014 na Velodromu TJ Favorit Brno.

Celkové pořadí škol a tříd, včetně fotodokumentace ze slavnostního vyhlášení, bude uveřejněno na webových stránkách městské policie Brno, www.mpb.cz/dopravni-vychova/empik-cyklista/.

Blanka Denemarková