Atletický čtyřboj městské finále

Nejobtížnější soutěž - Atletický čtyřboj se konala ve středu 11.6.2014 na hřišti ZŠ Laštůvkova. Soutěž byla určena pro pětičlenná družstva závodníků z 6. a 7. tříd.

Družstvo mladších dívek, tvořené Dominikou Mikovou, Magdou Noštinskou, Barborou Hudcovou, Hanou Křížovou a Natálií Hianikovou obsadilo v městském finále 2. místo mezi 14 brněnskými školami.

Chlapecké družstvo ve složení Patrik Hájek, Martin Slavíček, Arben Bobaj, Lukáš Labuda a Dan Stúpala přes peripetie s chováním některých členů získalo 3. místo. V pořadí jednotlivců se nejlépe umístila Bára Hudcová, která soutěž s přehledem vyhrála. V soutěži chlapců získal 2. místo Patrik Hájek a výborné 8. místo Martin Slavíček.

Chci poděkovat družstvu mladších dívek za vzornou reprezentaci školy. Některým členům družstva chlapců vyslovuji nespokojenost s jejich chováním, které se rozhodně podepsalo na výsledku.

K dosaženým úspěchům blahopřejeme.

PaedDr. Alena Chludová

Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014 Atletický čtyřboj městské finále, červen 2014