Školní parlament na I. Dětském sněmu

Jihomoravská rada dětí a mládeže a Krajský parlament dětí a mládeže nás přizvaly ke spolupráci (jelikož naše škola je Konzultačním centrem pro žákovské parlamenty) na I. Dětském sněmu, který se konal 7.11.2013 v Brně.

Akce se zúčastnilo 32 škol z celého Jihomoravského kraje. Naše členky školního parlamentu Terka Suchá a Lucka Botková báječně představily v úvodní části činnost našich Masařek a pak už jsme se rozešli do šesti workshopů, kde žáci i učitelé mohli načerpat inspiraci do další práce se školními parlamenty.

Školní parlament na I. Dětském sněmu, listopad 2013 Školní parlament na I. Dětském sněmu, listopad 2013

K. Aulehlová, H. Pollaková, L. Spáčilová