ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Halové atletické závody

Ve středu 6.11.2013 se děvčata a hoši 6.-9. ročníků zúčastnili Atletických halových závodů vběhu na 30 m, hodu medicinbalem, skoku do dálky a do výšky. Soutěž byla určena pro žáky 8.a 9. tříd, ale vzhledem k neexistujícím podmínkám pro atletiku na naší škole, jsme rozhodli do družstva přizvat i žáky 6. a7. třídy, abychom vytipovali závodníky pro jarní atletické soutěže. Jak výsledky našich žáků ukázaly, bylo to rozhodnutínamístě. V běhu na 30 m si z našich žáků nejlépe vedliDanielBielík 11. místo, Barbora Hudcová a Karolína Krobotová 10.-11. místo. V hodu medicinbalem byl Patrik Hájek 13., Bára Hudcová skončila na 5. místě a Sára Konečná vybojovala 13. místo.Ve skoku do dálky na druhé místo výkonem 536 cm doskočil Dan Bielík, Patrik Hájek výkonem 450 cm na 6. místo, na 8. místo výkonem 410 cm Bára Hudcová. Kája Krobotová skončila na 11. Příčcea Sára Konečná byla dvanáctá. Ve skoku do výšky překvapili žáci i sami sebe řadou osobních rekordů. Bára Hudcová přeskočila laťku ve výšce 140 cm a zvítězila, Sára Konečná skočila 135 cm a Magda Noštinská 130 cm. V chlapecké kategorii si skokem 160 cm vybojoval 2. místo Patrik Hájek, Patrik Soukup a Daniel Stúpala s výškou 145 cm skončili na 10.-14. místě. Výsledky ostatních žáků jsou zveřejněny na nástěnce v pavilonu C.Chci žákům poděkovat za bojovnost a nasazení a za příkladnou reprezentaci školy.