Úspěchy našich žáků na mezinárodním poli

10. a 11. září 2013 probíhaly na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem Evropské atletické hry mládeže. Jsou to jediné mezinárodní závody ve střední Evropě pro děti do 15 let. Letos se jich zúčastnilo více než 1 100 dětí ze 12 států Evropy.

Z naší školy se této jedinečné akce zúčastnili žáci, trénující v líšeňském atletickém klubu Čibasport: Šarlota Hudcová, Lucie Drápelová, Lucie Boudná, Magdaléna Noštinská, Dominika Miková, Karolína Krobotová, Barbora Hudcová, Martin Slavíček a Dan Bielik. Všichni velice statečně bojovali a získávali cenné zkušenosti.

Vynikajících výsledků dosáhli:

Magdaléna Noštinská4. místo ve skoku vysokém v osobním rekordu 141 cm.
Martin Slavíček3. místo ve skoku dalekém v osobním rekordu 477 cm.
Dominika Miková1. místo ve skoku dalekém 401 cm.
2. místo v běhu na 60 m v osobním rekordu 8,96 s.

Všem moc gratulujeme.

Úspěchy našich žáků na mezinárodním poli, září 2013 Úspěchy našich žáků na mezinárodním poli, září 2013

R. Miková