Návštěva ZOO v Schönbrunnu

Dne 7.5 2013 se v 7:15 hod. přihlášení žáci shromáždili, jak je na naší škole zvykem, u Alberta. Za malou chvíli přijel autobus, na který jsme nedočkavě čekali. Cesta autobusem proběhla v klidu a bez žádných komplikací. Jakmile jsme vystoupili z autobusu, vydali jsme se na krátkou a krásnou cestu přírodou. Také jsme si samozřejmě nenechali ujít sídlo Františka Štěpána Lotrinského. Společně s paní učitelkou Moskalovou, Dosoudilovou a Majerčákovou jsme prošli bránou ZOO. Byli jsme poučeni o tom, jak se máme chovat a pak rychle ke koalám. Ano, v ZOO nechyběly ani koaly a pandy, které v jiných zoologických zahradách neuvidíme. ZOO nebyla velká, ale ztratit se, možné bylo. Prošli jsme ji celou za necelé 2,5 hodiny a pak zbýval čas na občerstvení.. Bylo zde i pavilony , kde jsme mohli vidět opice, mořský svět, hady, štíry, krokodýly nebo i želvy. Myslím si, že se tento výlet líbil všem, kteří se ho zúčastnili. Počasí nám přálo a příští rok pojedeme určitě znovu.

Návštěva ZOO  v Schönbrunnu, květen 2013 Návštěva ZOO  v Schönbrunnu, květen 2013 Návštěva ZOO  v Schönbrunnu, květen 2013 Návštěva ZOO  v Schönbrunnu, květen 2013

Beata Klobasová, 8.B