Vynikající úspěch Kristýnky Homolkové v anglické soutěži

13. ročník soutěže v anglickém jazyce "English Jungle", kterou dne 17.4.2013 pořádala ZŠ J.A. Komenského v Brně, byl neobyčejně šťastný pro žákyni naší školy Kristýnku Homolkovou z 5.A. V "džungli" anglických slovíček, frází, gramatiky, poslechu, čtení, psaní a recitace básně se rozhodně neztratila. Naopak. Za svůj výborný výkon v písemné i ústní části zkoušky obdržela nejvyšší počet bodů, který ji vynesl na 1. místo! Její úspěch je o to cennější, že tohoto vynikajícího umístění dosáhla v silné konkurenci žáků z dalších 18 brněnských škol. Ve výsledku soutěže se kladně odrazila nejenom Kristýnčina pečlivá příprava na samotnou soutěž, ale i její soustavná, svědomitá a poctivá práce při jazykové výuce. Do svého jazykového portfolia si nyní bude moci založit cenný diplom a významný úspěch jí budou připomínat věcné dary, které do soutěže věnovala pořadatelská škola i nakladatelství Cambridge University Press. Gratulujeme!

Kristýnka Homolková - English Jungle 2013

Eva Loukotková