Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb 2013

12.4.2013 se konal v Brně Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb, kterého se naše škola již každoročně zúčastňuje. Po loňské účasti jsme věděli, že laťka je nastavena vysoko. Dívky 5.– 8. tříd, které trénují v kroužku AEROBIC – ZUMBA, se s chutí pustily do intenzívního tréninku taneční choreografie Evy Prokleškové. Výborně reprezentovaly naši školu a v silné konkurenci podaly vynikající výkon, když vybojovaly stříbrný pohár a 2. místo v celkovém hodnocení. V moravské oblastní soutěži v pódiových skladbách, která se konala v Brně v březnu, vybojovaly 3. místo.

Naši školu reprezentovaly tyto dívky:

Mezinárodní taneční festival pódiových skladeb, duben 2013
Zleva nahoře: Lucie Dobrovolná, Bára Hudcová, Natálie Vítová, Julie Kučerová, Zuzana Vernerová,
Eliška Schmausová, Michaela Dobrovolná, Šárka Foglová, Dominika Milánová
Zleva dole: Linh Nguyen, Soňa Mazánková, Terezie Šabratová

K dosaženému úspěchu blahopřejeme.

Eva Proklešková