Adopce zvířátka z brněnské zoologické zahrady

Vyhlašujeme již tradiční 7. sbírku na adopci zvířete. Již jsme přispívali na chov těchto zvířátek: klokánky králikovité, tygra sumaterského, medvěda ledního, surikat, gorily, žirafy síťované.

Přispívat můžete od 12. do 16. března 2012 ve kterékoliv školní družině.

Při odevzdání peněz můžete nahlásit, na které zvíře chcete přispět. Seznam zvířátek vhodných k adopci bude viset na nástěnce u šaten nebo klikněte na odkaz www.zoobrno.cz/cs/adopce-a-sponzorstvi/seznam-zvirat-a-prihlaska-k-adopci/. Školním rozhlasem, informacemi na nástěnce ve vestibulu školy a na webových stránkách vás budeme průběžně informovat, jak se naše sbírka rozrůstá, a na které zvíře chce přispět nejvíce dětí. Adopční osvědčení nám bude předáno pracovníky ZOO ve čtvrtek 29.3.2012 na výletě školní družiny.

Adoptivním rodičem se stává ten, kdo přispěje celou či jinou částkou určenou na určité zvíře.

Tato částka přibližně odpovídá finančním ročním nákladům na krmení vybraného zvířete. Adoptivním rodičům náleží adopční osvědčení a právo umístění jmenovky u ubikace zvířete.

Více info na www.zoobrno.cz/cs/adopce-a-sponzorstvi/.

Zoo Brno – Adoptivní rodič

Výsledky sbírky 2011/2012